KRONIKA POLICYJNA

Autor: AS

2007-03-08, Aktualizacja: 2007-03-08 10:18

TUREK - Pobiła koleżankę Nastolatka dotkliwie pobiła swoją 16-letnią rówieśniczke. Do zdarzenia doszło na ul. Kączkowskiego. Poszkodowana z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala w Turku.

TUREK - Pobiła koleżankę

Nastolatka dotkliwie pobiła swoją 16-letnią rówieśniczke. Do zdarzenia doszło na ul. Kączkowskiego. Poszkodowana z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala w Turku.


BRUDZEW - Prąd na lewo

Policjanci z Brudzewa ujawnili, że 48-letni mieszkaniec tej miejscowości, w swoim domu wykonał nielegalne przyłącze do trakcji elektrycznej z pominięciem licznika poboru energii. Jak ustalili policjanci mężczyzna spowodował straty na około 1,5 tys. zł.


KACZKI - Potrącił dziecko

Kierujący samochodem ciężarowym MAN w Kaczkach Mostowych, 27-letni mężczyzna, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej rowerem 38-letniej kobiecie, która na bagażniku przewoziła 7-letnią dziewczynkę i uderzył w nią. Dziecko przebywa w szpitalu.


KAWĘCZYN - Wyzywał policję

Pijany, 27-letni mieszkaniec gminy Malanów podczas kontroli drogowej, zachowywał się agresywnie wobec policjantów, wyzywał ich używając wulgarnych słów i groził pozbawieniem życia. Ponadto mężczyzna wybił szybę radiowozu powodując straty w wysokości 600zł. Został zatrzymany przez policję do wyjaśnienia.

Sonda

Letnich atrakcji w moim mieście jest...

  • jak na lekarstwo. (79%)
  • wystarczająco, ale mogłyby być ciekawsze. (10%)
  • na tyle dużo, że często nie wiem co wybrać. (10%)

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.