Mariusz Kurzajczyk
Tomasz Pawłowski z Klubu Biegacza Supermaratończyk zajął trzecie miejsce w Marriott Everest Run. Na 42-piętrowy budynek wbiegł 108 razy!

Marriott Everest Run to 24-godzinny bieg po schodach. Żeby osiągnąć wysokość Everestu, „wystarczy” 65 razy pokonać 42 piętra Hotelu Marriott. W dół zjeżdża się windą, po czym znów się wspina na ostatnie piętro.
Tomasz Pawłowski wysokość Mont Everest (8848 m) osiągnął po 15 godzinach i 28 minutach, ale biegł dalej. Ostatecznie w ciągu 24 godzin wbiegł na ostatnie piętro hotelu Marriott 108 razy, pokonując 4536 pięter i wspinając się na wysokość 14 kilometrów i 742 metrów!
- Przed startem bardzo ambitnym planem wydawało mi się 100 wejść - przyznał na mecie zmęczony, ale szczęśliwy biegacz z Dobrzycy.
Ostatecznie zajął trzecie miejsce na podium. Zwyciężył Paweł Ruszała (114 wejść) a drugi był Rafał Kot (111 wejść). Warto zauważyć, że cała trójka pobiła rekord rozgrywanego po raz szósty biegu.