Przegląd tygodnia w Turku, najważniejsze wydarzenia od 14.06 do 20.06.2020, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego

Diana Tobor
Diana Tobor
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 14.06 do 20.06.2020
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 14.06 do 20.06.2020 CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Turka, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 14.06 a 20.06.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w Dobrej w 1 turze? Lista lokali wyborczych”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Turek od 14.06 do 20.06.2020: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w Dobrej w 1 turze? Lista lokali wyborczych

Sprawdź, gdzie głosować w Dobrej w 1 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 28.06.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w Dobrej sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 Wybory prezydenckie 2020. Jak głosujemy w Dobrej? Wyniki 1. tury wyborów - czego się spodziewać?

Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Dobrej. Chcesz wiedzieć, na kogo głosowali mieszkańcy Dobrej? Poznaj wyniki głosowania w całym kraju oraz w twojej miejscowości. Dzięki temu porównasz, jaka frekwencja była wśród wyborców w Polsce, a jaka w Dobrej w 2. turze wyborów prezydenckich. Możesz również porównać, jak rozkładały się głosy. Dzięki temu dowiesz się, jak wyniki wyborów lokalnych mają się do ogólnopolskich.

📢 Lokale wyborcze w Tuliszkowie - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 1 turze?

Lista lokali wyborczych w Tuliszkowie, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 28.06.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 1 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie:

Apple New iPad Pro 11" 128GB Wi-Fi Space Gray (MY232FD/A)


Samsung Galaxy Tab S2 9,7" 32GB Wi-Fi Czarny (SMT810NZKEXEO)


Tygodniowa prasówka 14.06-20.06.2020 Turek: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Turku. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Wybory prezydenckie 2020. Jak głosujemy w Tuliszkowie? Wyniki 1. tury wyborów - czego się spodziewać?

Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Tuliszkowie. Chcesz wiedzieć, na kogo głosowali mieszkańcy Tuliszkowa? Poznaj wyniki głosowania w całym kraju oraz w twojej miejscowości. Dzięki temu porównasz, jaka frekwencja była wśród wyborców w Polsce, a jaka w Tuliszkowie w 2. turze wyborów prezydenckich. Możesz również porównać, jak rozkładały się głosy. Dzięki temu dowiesz się, jak wyniki wyborów lokalnych mają się do ogólnopolskich.

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w Turku w 1 turze? Lista lokali wyborczych

Lista lokali wyborczych w Turku, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 28.06.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 1 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

📢 Jak głosują mieszkańcy Turka w wyborach prezydenckich 2020? Wyniki 1. tury wyborów - jakie będą?

Za nami 2. tura wyborów prezydenckich 2020 w Turku. Sprawdź wyniki głosowania w Twojej miejscowości. Czy rozkład głosów w Turku jest zbliżony do wyników ogólnopolskich? Na którego kandydata najchętniej głosowali Twoi sąsiedzi?Nasze zestawienie pozwoli ci również porównać frekwencję wyborczą w całym kraju i w Turku podczas 2. tury wyborów prezydenckich 2020.

📢 " Polskie Malediwy". Pięknie, ale niebezpiecznie! ZDJĘCIA

Polskie Malediwy, Turkusowe Jezioro – to popularne nazwy zbiorników wodnych, do których zrzucane były popioły z elektrowni w Adamowie koło Turku oraz konińskich elektrowni. Jeden znajduje się we wsi Gajówka, drugi w granicach Konina. Dzięki walorom estetycznym stały się celem podróży turystów z całego kraju oraz ulubionym plenerem fotograficznym.

📢 #urlopwkraju Wspólnie z Jackiem Pałkiewiczem i blogerami odkryjemy Polskę na nowo (patronat NaM)

Ideą akcji, organizowanej przez Fundację „Razem mierzymy wyżej”, jest promocja polskiej turystyki oraz wsparcie branży turystycznej w obliczu strat, jakie poniosła w konsekwencji wybuchu pandemii COVID-19. - W moich podróżach po świecie widziałem wiele dzieł natury i monumentów historii wywołujących zdumienie i zachwyt, dlatego mam prawo twierdzić, ze Polska tez może być dumna z przeróżnych skarbów na turystycznych szlakach - mówi Jacek Pałkiewicz, ambasador akcji.

📢 Wybory 2020: O tych wpadkach z kampanii wyborczej nie zapomnimy

Kampania wyborcza rządzi się swoimi prawami. Z okazji zbliżających się wyborów prezydenckich 2020 przypominamy wpadki wyborcze, których nie udało się uniknąć kandydatom. Na pewno nikt ich nie planował, ale za sprawą tych wydarzeń było o nich głośno. Sprawdź wpadki wyborcze kandydatów na prezydenta w galerii zdjęć.

📢 Druzgocąca sytuacja pracowników. Ponad pół miliona osób mogło stracić pracę przez COVID-19

W maju ubyło ok. 85 tys. etatów – szacują Pracodawcy RP. Od wybuchu epidemii koronawirusa w samym sektorze przedsiębiorstw bez pracy zostało ponad 272 tys. osób. To prawie dwa razy więcej niż podczas kryzysu finansowego w 2008 roku.

📢 Menelowe plus, beton i mucha, czyli MEMY po debacie prezydenckiej. Internauci 19 czerwca wciąż komentują debatę w TVP

Wczorajsza debata prezydencka 2020 w TVP obrodziła... w MEMY. Zarówno eksperci, jak i internauci krytykują niski poziom debaty, tendencyjne pytania nie mające nic wspólnego z obecną sytuacją w kraju. Dla wielu jednak debata prezydencka była źródłem śmiechu, choć nieraz gorzkiego. Wzbudzonym emocjom ujście dają memy o debacie prezydenckiej. Co zapamiętamy najlepiej? Największym hitem debaty wydaje się być Menelowe Plus Stanisława Żółtka, ale nie przeszliśmy bez emocji także obok muchy na włosach Waldemara Witkowskiego czy "betonu" Mirosława Piotrowskiego. Zobaczcie najlepsze memy z debaty!

📢 Planujesz remont łazienki? Podpowiadamy, jak rozmawiać z fachowcem

Planujesz remont łazienki? To nie lada wyzwanie. Najpierw trzeba zacząć od dobrego zaplanowania, a następnie od znalezienia odpowiedniej ekipy remontowej. Oto kilka porad co należy wiedzieć o remoncie i jak się komunikować z fachowcami.

📢 Wybory prezydenckie 2020. Sprawdź, jakie programy i poglądy mają kandydaci a urząd Prezydenta RP, zadając im pytania

W interaktywnym projekcie "Wybory prezydenckie 2020" wybierasz pytania do kandydatów walczących o fotel Prezydenta RP. Posłuchaj, porównaj odpowiedzi i idź na wybory 28 czerwca.

📢 Cellulit. Top 11 najpopularniejszych faktów i mitów!

Cellulit to nieestetyczny problem, z którym zmaga się coraz więcej kobiet. W obrębie tego schorzenia narosło wiele mitów, które warto obalić, by móc lepiej i skuteczniej walczyć ze skórką pomarańczową.

📢 Pakiet mieszkaniowy ma być gotowy jesienią. Dopłaty do czynszów i ulgę w PIT przygotowuje Ministerstwo Rozwoju

Wiceminister rozwoju Robert Nowicki przedstawił szczegóły przygotowywanego obecnie pakietu mieszkaniowego. Ma on być gotowy za kilka miesięcy.

📢 Netto przejmuje Tesco Polska. Sieć będzie liczyła 700 sklepów w całym kraju

Salling Group, duńska grupa detaliczna, będąca właścicielem Netto Polska, zawarła umowę z brytyjskim detalistą Tesco w sprawie przejęcia polskiej działalności. Transakcja obejmuje przejęcie przez Salling Group 301 sklepów i dwóch magazynów. W ramach umowy około 7 tys. pracowników Tesco zostanie przeniesionych do Salling Group.

📢 Koronawirus w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Co z pierwszą komunią świętą?

Na początku czerwca zakażony koronawirusem ksiądz uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium świętego Józefa w Kaliszu. Wikary oraz kościelny, którzy mieli z nim kontakt zostali poddani kwarantannie. Tymczasem w parafii trwają intensywne przygotowania do pierwszej komunii świętej.

📢 Oliwia Bałuk została nową przyjmującą zespołu Energa MKS Kalisz

Przyjmująca Oliwia Bałuk, to kolejna siatkarka, która związała się kontraktem z zespołem Energa MKS Kalisz. Zawodniczka jest młodzieżową reprezentantką kraju, a obecnie przebywa na zgrupowaniu kadry seniorek w Szczyrku.

📢 Michał Czerwiński ponownie w Energa MKS Kalisz

Michał Czerwiński wraca do zespołu Energa MKS Kalisz. Lewoskrzydłowy ostatni sezon spędził w I-ligowym Grunwaldzie Poznań, wcześniej reprezentował MKS w latach 2015-2019, mając swój udział w awansie drużyny do PGNiG Superligi.

📢 Współczynnik przenikania ciepła domu. Wszystko co musisz o nim wiedzieć

Współczynnik przenikania ciepła to w obecnych czasach jeden z ważniejszych parametrów dla budownictwa. Jego wartość ma ogromne znaczenie zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i większych – budynków wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej oraz w budownictwie przemysłowym. Wynika to m.in. z ciągle wzrastających cen energii cieplnej.

Covid nie odpuszcza. Będą kontrole

Wideo

Materiał oryginalny: Przegląd tygodnia w Turku, najważniejsze wydarzenia od 14.06 do 20.06.2020, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego - Turek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3