Tur Turek - Radomiak Radom 3:2 (1:1)

Piotr Czajkowski
Tur Turek w swoim drugim sparingu pokonał trzecioligowego Radomiaka Radom 3:2.

Jednak pierwsi z prowadzenia cieszyli się zawodnicy z Radomia. Mateusz Kępka w 14. minucie musiał skapitulować po strzale głową Daniela Onyekachi. Dopiero pięć minut przed końcem pierwszej połowy w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości do wyrównania doprowadził Paweł Adamiec.

Po zmianie stron sytuacja znów się powtórzyła i Tur musiał odrabiać straty. W 59. minucie gola dla Radomiaka zdobył Mateusz Radecki. Jednak na wyrównanie nie trzeba było już czekać tak długo. Pięć minut później turkowianie wykonywali rzut rożny i Daniel Wojciechowski po dośrodkowaniu strzelił na 2:2. Zwycięska bramka padła w 68. minucie meczu z rzutu karnego. Pewnym egzekutorem "jedenastki" okazał Piotr Gląba.